Luxury baby péřový fusak BLACK

SKLADEM Praha

4 990,-

Ultralehký univerzální fusak s délkou 110 cm, který můžete jednoduchým způsobem (vsunutí spodní části dovnitř) upravit na požadovanou délku dle velikosti miminka.

Navržený design v České republice.

Největší ochrana pro vaše nejmenší.

Váha, materiál, péče

Ručně šité a vyrobené v České republice na zakázku firmou, která se zabývá špičkovou výrobou outdoorových produktů.

Ve fusaku jsou použity komory ve tvaru "Z" pro dobré umístění husího prachového peří a ještě lepší tepelný komfort a tepelný odpor.

Chci vědět více..

Lehký jako pírko

Plněno nejkvalitnějším českým peřím - husí prachové peří 90/10, 650 cuin plnivosti.

Vnější materiál Nylon 25D Ripstop Shell s PU zátěrem a DWR C4 ochranou proti větru a vodě/sněhu.

Vnitřní materiál Nylon 25D Ripstop Shell s úpravou pro jemný dotek a příjemný pocit.

Tvar prodloužené hlavové kapuce s utahováním na levé a pravé straně.

Speciálně upravený zadní dílec s možností upevnění do kočárku a nebo autosedačky, celé na francouzský suchý zip (vysoká měkkost)

V zadní části fusaku dva protiskluzové pásy pro lehčí uchycení

Možnost rozepnutí fusaku na levé i pravé straně se bezpečnými zdrhovadly s autolock (pojistka proti samovolnému otevření)

Na levé i pravé straně naleznete také dva knoflíky pro uchycení přední části fusaku, které umožní pootevření a nastavení délky předního dílu pro ruce miminka.

Péče a údržba

Pro správnou funkci a dlouho životnost výrobku je třeba dodržování následujících zásad

Před použitím výrobek KWAK naklepejte, aby se náplň v komorách mohla rovnoměrně rozmístit. Nenechávejte výrobek KWAK ve stlačeném stavu déle, než je nezbytně nutné. Po použití výrobek KWAK vyvětrejte a nechte proschnout. Pokud to půjde zavěste ho, nebo volně položte na suché místo.

Praní a čištění

Nepoužívejte chemické prostředky. Vždy používejte speciální prací prostředky určené na peří, například námi doporučovaný prací prostředek značky Nikwax, který není agresivní vůči peří (nenaruší jeho strukturu, dobře se vymývá při máchání a nekrystalizuje v jemných záhybech náplně). Perte v pračce na 30°C se třemi tenisáky. Použijte program jemné praní, nebo program na sportovní oblečení. Ždímejte vícekrát. Poprvé na 400 otáček a pak na 600 otáček. Podle potřeby odstředění opakujte.

Použití sušičky

Výrobek je nutno sušit v sušičce se třemi míčky do sušičky. Teplota horkého vzduchu nesmí být vyšší než 50°C. Po prvním vysušení je možné, že peří nebude rovnoměrně rozprostřené a bude třeba ho správným naklepáním rovnoměrně rozptýlit a sušení zapakovat. Do bubnu sušičky je možné dát vonné ubrousky do sušičky.

Kupte si Luxury baby péřový fusak BLACK.